Alliance garden room

2b Kleine Kuipersstraat, Historic Centre of Brugge, Brugge, België - Dichtbij Marktplein
9.6/10 · 70 beoordelingen

Dit Alliance garden room Brugge hotel met 4 sterren biedt accommodatie met wifi in de hele accommodatie op 11 minuten loopafstand van het Sint-Janshospitaal. Er is een winkelgebied op het terrein.

Locatie

Deze bed en breakfast is genesteld op circa 500 meter afstand van het Belfort van Brugge en op een klein stukje lopen van winkelgelegenheden zoals het Jan van Eyckplein. Alliance garden room Brugge is gelegen in de Historisch centrum wijk van Brugge en binnen 12 minuten lopen van het Groeningemuseum. De Sint-Annakerk ligt binnen het bereik van dit hotel in Brugge. Busstation Brugge 't Zand is op circa 450 meter verwijderd van de accommodatie in Brugge gevestigd.

Kamers

De kamers van het hotel hebben een bureau, samen met geluiddichte ramen voor het gemak van de gasten. Een apart toilet en een douche zijn aanwezig in de badkamers. De privébadkamers beschikken over een apart toilet en een douche, samen met comfortabele extra's zoals een haardroger en badjassen. Deze units bieden uitzicht op de tuin.

Eten & Drinken

Pastis is gevestigd in de buurt van Alliance garden room.

Waarom kiezen voor Alliance garden room Brugge?

Kamer selecteren
  • Terras met uitzicht op de tuin

  • Gratis Wi-Fi in het hele hotel

  • Privé inchecken en uitchecken

  • Aanwezige koffiebar voor gasten

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • Airconditioning

  • Geen dieren toegestaan

Algemeen
  • Wi-Fi
  • Airconditioning
  • Geen dieren toegestaan
1/1

Internet

  • WiFi

Parkeergelegenheid

  • Parkeerplaats

Accommodatie diensten

  • VIP in- en uitchecken
  • Wasserij
  • Welkomstdrankje

Eten

  • Picknickplaats/ Tafels

In de keuken

  • Elektrische waterkoker

Recreatie

  • Zonneterras
  • Tuin

In de kamers

  • Airconditioning
  • Verwarming
  • Mini bar
  • Patio
  • Terras
  • Tuinmeubelen
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Strijkfaciliteiten

In de badkamer

  • Gratis toiletartikelen

Toestellen

  • Flat-screen TV

Ontwerp

  • Vloerbedekking

Algemene faciliteiten

  • Roken is niet toegestaan
  • Koffiebar
  • Rookdetectors
  • Brandblussers

Huisdieren

  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Belangrijke informatie

Inchecken:
van 15:00 tot 18:00
Uitchecken:
van 08:00 tot 10:00

Wanneer logeert u?

Vanaf USD 124 per nacht
Inchecken 22 okt 2026
Uitchecken 23 okt 2026
Gasten 2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
Alle prijzen geverifieerd
Hoe wij prijzen verifiëren Ons team controleert regelmatig prijzen om ervoor te zorgen dat je altijd de laagste beschikbare tarieven ziet. We vergelijken deze met hotelprijzen en andere aanbieders. Wanneer er kortingen of promoties beschikbaar zijn, worden de prijzen op onze website automatisch bijgewerkt.

Kamers

Actuele aanbiedingen Keuze van de redactie
Tot 20% korting

Vroegboekkorting

Reserveer zolang de juiste data nog beschikbaar zijn en plan daarna stap voor stap de rest van je reis, zonder stress.
Tot 15% korting

Langere verblijven

Met een paar extra nachten kun je het rustiger aan doen, favoriete plekken ontdekken en de bestemming ook buiten de bekende hoogtepunten ervaren.
Tot 10% korting

Mobiele tarieven

Boek in een paar tikken en bespaar net wat meer voor de plekken, smaken en ervaringen die tijdens je verblijf op je wachten.

Foto's van Alliance garden room Brugge

Locatie bij Alliance garden room Brugge

2b Kleine Kuipersstraat, Historic Centre of Brugge, Brugge, België

 -  Dichtbij Marktplein
Bezienswaardigheden
Geweldige restaurants
Vervoer

Plekken in de buurt

    Gastbeoordelingen van Alliance garden room Brugge

    Gebaseerd op beoordelingen van betrouwbare aanbieders

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Brugge

    Vind vandaag je perfecte hotelverblijf

    Populaire hotels over de hele wereld

    Vind vandaag je perfecte hotelverblijf

    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    100% Geverifieerde Beoordelingen
    Wanneer logeert u?
    Vanaf USD 124 per nacht
    Inchecken 22 okt 2026
    Uitchecken 23 okt 2026
    Gasten 2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Alle prijzen geverifieerd
    Hoe wij prijzen verifiëren Ons team controleert regelmatig prijzen om ervoor te zorgen dat je altijd de laagste beschikbare tarieven ziet. We vergelijken deze met hotelprijzen en andere aanbieders. Wanneer er kortingen of promoties beschikbaar zijn, worden de prijzen op onze website automatisch bijgewerkt.
    In- en uitcheken
    22 okt 2026
    —
    23 okt 2026
    Gasten
    2 gasten
    Wij helpen je graag
    Hoi! Heb je een vraag? Stuur ons een bericht — ons team helpt je graag.
    Uw details:
    Onderwerp:
    Bericht:
    Bedankt voor je bericht. We nemen zo snel mogelijk contact met u op!
    Uw bericht werd niet afgeleverd
    Belangrijke informatie
    Alliance garden room
    Inchecken:
    van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken:
    van 08:00 tot 10:00